Міністр освіти Оксен Лісовий розповів, що раніше вже успішно складав національний мультипредметний тест, правда «на 140+» балів. Про це він сказав в коментарі для «Новини.Live».
Журналістка, яка брала інтерв'ю, зазначила, що Лісовий казав, ніби йому вже доводилося минулого року складати НМТ. Вона запитала міністра, які у нього були результати і з яких предметів? На це посадовець відповів, що тест він дійсно писав, але не минулого року. Які у нього були бали, Лісовий не пам’ятає, але пригадав, що тест він склав й отримав 140 і більше балів. Він додав, що тест писав абсолютно без підготовки, буквально на ходу.
"Це не було минулого року. Я не пам’ятаю, які були бали, але я його склав — там було 140 і вище. Це робилося на ходу, прямо поміж іншим, без підготовки абсолютно", — сказав Лісовий
Безумовно, без точних даних складно встановити, на які спеціальності за таких результатів НМТ гіпотетично зміг би податися абітурієнт Лісовий при вступі у виш. Але принаймні зараз у нього виникли б проблеми зі вступом на «Право», «Міжнародні відносини», і «Стоматологію». Наразі мінімальний пороговий бал на цих спеціальностях — 150, але ректори пропонують знизити його до 130.
Коментарі
Грати на лірі чи на кіфарі я не вмію. Але якби я керував містом, я б зробив його багатим ............до чого і для кого вся ця мазня....
Сказал бы...неважно министр Просвещения сдает или не сдает тесты...важно чтобы он был Просветителем
А що, пан міністр поступав у ВИШ, коли кже було ЗНО? Це ж у скільки років він закінчив школу? У 25? Иоже, він азагалі її не закінчив?
Додати коментар